Jdi na obsah Jdi na menu
 


kniha návštěv

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

VELKÁ GRATULACE

(Bátrlová jaroslava.batrlova@profiklima.cz, 26. 10. 2013 13:01)

Pane Kuncl, gratuluji Vám, psovi Arcovi k parádnímu výkonu na MS ve Španělsku. Vím, že Vám titul MISTR SVĚTA unikl o vlásek, ale NEVADÍ, PŘÍŠTĚ TO TAK URČITĚ BUDE.
Přeji Vám, celé rodině, Arcovi, hlavně zdraví a to, co jste prožili letos (četla jsem pozorně každou zprávu, která byla na of. webu rkcr) se již nikdy v budoucnu nesmí opakovat. Ten chaos od organizátorů, zátěž na psychiku každého z Vás, ale VY TO DOKÁZALI, JAKO TEAM JSTE ODVEDLI KUS KRÁSNÉ PRÁCE.
Děkuji tímto za reprezentaci České republiky.

Gratulace

(Darja , 27. 8. 2012 22:00)

Honzíku, co Ti budu povídat. Doma jsme Ti drželi palce a doma jsme se těšili na dálku (díky zprávám od Lucky B.) z výsledků. Ani jednou jsme nezapochybovali, že by se nedostavil výsledek. Už jenom kvůli Tvému přístupu k výcviku, práce s Canym ( Arcem). Příště s námi můžež zase počítat, bude nám ctí.

OBROVSKÁ GRATULACE

(Bátrlová, 26. 8. 2012 20:16)

Pane Kuncl, posílám Vám i Vašemu Arcovi velikánskou gratulaci k výkonu na MS RTW v Německu. Je to obdivuhodné, poprvé na MS, Vaše udělené body svědčí o tom, že jste předvedli tam, před všemi diváky, úžasný výkon. Patří Vám velký dík za všechny naše české rotvíky.
Je tomu již hodně dávno, psala jsem Vám, že Vás i Vašeho Arca určitě uvidíme na světovém závodě a to jste právě dokázali, splnilo se vaše přání.
Do dalších závodů na jakékoliv úrovni, Vám oběma přeji hodně zdraví,
štěstí a doma velikánskou oslavu.

Gratulace

(Zuzka , 17. 10. 2010 18:28)

Moc gratulujeme jste pašáci!! A držíme palce Honzovi na zkoušky na svazového figuranta. Zuzka a smečka.