Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství světa IPO3 Rottweil 2012

30. 8. 2012

Byli jsme vybráni abychom reprezentovali Českou Republiku na mistrovství světa RTW v IPO3 neboli na IFR World Championship 2012 který se konal v krásném městečku ROTTWEIL ( tedy ve městě původu plemene )  v Německu.

První nadšení vystřídala obava abych nezklamal všechny co nám věří a drží palečky. Takže jsme se snažili aby tréma odpadla a nakonec se povedlo.

Učast byla veliká 49 závodníků z 18-ti států. Z České Republiky jsme byli čtyři. Já a Arco Fei z Benáteckého dvora, Zuzana Marthalerová a Kirké Ballotada, Jiří Marek a Goran od Syrůvky, Jiří Janoušek a Varon vom Herrenholz. Všichni do jednoho jsme se snažili jak jen to šlo. Jako družsto jsme byli čtvrtí. No není to hezké? Jako jednotlivci  Zuzana 8. místo (277b.) Jiří M. 31. místo (219b.) a Jiří J. 42. místo (165b.)

No a my s Arcem jsme byli na 3. místě (280 bodů) poslušnost 96 b. obrana 91 b. stopa 93 b.

Kdyby nebylo pár lidí asi bych na mistrovství nebyl. Takže děkování patří Darje Kahanové, Draze Maškové ( obě ví za co děkuji ;-D ) Poděkování patří také všem co mi pomáhali s výcvikem. Ať už stáli va skupince nabo dělali rozhodčí, šlapali stopu ....... každá z tch věcí je důležitá.

 Odkaz na stránky kde najdete výsledkovou listinu a fotečky ZDE:  ifr2012czechteam.wbs.cz/Uvod.html 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář